על הספר

מושיק אזולאי פורש משירות קבע בצה"ל בשל התקפי חרדה בלתי מוסברים. כעבור זמן הוא מתחיל לעבוד כחוקר שב"כ ונתקל באחת מחקירותיו בארגון החשאי "הרואים" שחבריו מקיימים קשר ישיר עם האלוהות ועל ידי כך משפיעים מאחורי הקלעים על מהלכי ההיסטוריה. 

על אף היותו חילוני וספקן, מוצא עצמו מושיק נמשך לחקירת הארגון כדי להוכיח את יכולותיו כחוקר, אך גם כדי לסגור חשבון ישן עם אדם שפגע במשפחתו. לשם כך עובר מושיק תהליך הכשרה שמביא עימו התפכחות אשר מערערת את חייו ואת הדרך שבה הוא תופס את האמת. 

הספר מלווה את מושיק בתהליך רב התהפוכות של ההכשרה, דרך מתח, מיסטיקה, אהבה ועיסוק ברבדיו הסמויים של העולם. 

סקירת ספרות

שמואל רישר:

בספר זה אנו מכירים את מושיק, חייל בצבא קבע, אשר פרש מצבא קבע ומתקבל לעבודה בשב"כ.
באחד החקירות הוא פוגש את יאיר המשתייך לארגון 'הרואים', ארגון אשר חבריו טוענים שהם מקיימים קשר עם האלוהות.
הוא נמשך לנושא ומחליט לנסות ולהתקבל לארגון כדי לחקור אותו מבפנים.
מושיק עובר תהליך מורכב שבסופו הוא מתקבל לארגון.
אנו, הקוראים, נחשפים למסלול המפותל שהוא עובר בארגון מ-א' ועד ת'.
חשבתי שאפגוש ספר קליל יותר, מעט רוחני ומצאתי את עצמי נשאב לסיפור, עובר תהליך אשר הרחיב את המודעות העצמית שלי ועזר לי להגיע למצב פנימי שונה, מתחיל לראות את הדברים באופן שונה.
מומלץ לקרוא!!!

תגובות של קוראים

“הספר הזה הוא מתנה אלוקית אמיתית לכל מי שרק מוכן לפתוח אפילו חריץ להקשבה”.

ארז שליו, מנכ”ל קבוצת באלאנס

“ציפיתי לספר מתח קליל, רוחניות לייט, דרך נחמדה להעביר שבת. מצאתי את עצמי עובר תהליך התפתחות והתרחבות, המודעות שלי התרחבה, וגם השקט הפנימי ובסוף הרגשתי שאני ממש מצליח לראות את עצמי ואת העולם סביבי בצורה בהירה וחדה יותר. תודה על המתנה המפתיעה”. 

חנן זנגר, מטפל בכיר בשיטת סוג'וק

ה”רואים” הוא מהסיפורים שהצליחו לטלטל את עולמי. עודד שפר מיטיב לתאר מסע אנושי המחזיר את השליטה לחיים ובוחן את שאלת האושר. כולנו יכולים ללמוד מהתובנות שלו איך  להגיע אל האמת ולהיות שם כדי לראות את הדרך בחמלה, בהתחשבות ובאהבה. סיפור מקסים ומרגש".

ליאת פליישמן, מורה